آمازون در ایران

آمازون در ایران


چند نکته جالب در مورد سایت آمازون:

  • بیش از یک سوم خریدهای اینترنتی در آمریکا در سایت آمازون صورت میگیرد که فوق العادست این آمار و در نوع خودش بی نظیر است.
  • سایت آمازون در حال حاضر بیش از ۳۳ هزار کارمند در سراسر جهان دارد.
  • سایت آمازون نام های بزرگی مثل IMDB, Zappos.com, Woot و LOVEFiLM را خریده است که از بین آنها شاید IMDB برای ما آشناتر از همه باشد.

اگر بخواهیم ویژگی های سایت آمازون (آمازون در ایران) رو مورد بررسی قرار دهیم باید سایت رو به دو بخش اصلی ویژگی های سایت و ویژگی های آمازون پرایم تقسیم کنیم تا به نتایج خوبی دسته پیدا کنیم.

ویژگی های سایت آمازون

در بخش اول ویژگی های سایت آمازون رو مورد بررسی قرار میدهیم. در بخش زیر تعدادی از این ویژگی ها رو لیست کرده ام و توضیحاتی در مورد هر کدام ارائه میدهیم.

نوآوری و خلاقیت

یکی از مهم ترین دلایل موفقیت آمازون، بهره مندی از فن آوری و خلاقیت می باشد. آمازون همیشه پروژه های جدیدی راه اندازی می کند و کاربران را با روش های جدید و بروز خود آشنا می کند.

آمازون در برخی از پروژه های جدید خود شکست خورده و مبالغ زیادی را از دست داده، اما هرگز از شکست های خود نترسیده و تنها از آنها آموخته است. این سایت همواره از ایده های جدید استقبال می کند و از به کار بردن آنها هراسی ندارد.

دسترسی آسان و دقیق

ویژگی بعدی سایت آمازون دسترسی آسان آن به بخش های مختلف سایت است. سایت آمازون با وجود اینکه تعداد زیادی محصول رو در خود جای داده است اما شما هر محصولی که نیاز داشته باشید به راحتی میتوانید پیدا کنید.

قیمت خوب

من تا حدودی میدونستم اجناس با قیمت خوبی در سایت آمازون ارائه می شود اما کامل اطمینان نداشتم بعد از اینکه با تعدادی از اقوام و دوستان تماس گرفتم و جویایی این ماجرا شدم کامل مطمئن شدم که اجناس با قیمت خوبی ارائه می شوند.

آمازون بر روی نیاز های اصلی مشتریان تمرکز می کند

برای فروش بهتر در ابتدا بایستی نیاز های مشتریان خود را به خوبی بشناسید و بر روی آنها تمرکز کنید. آمازون نیز برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبین، تلاش می کند تا علاوه بر ارائه خدمات مناسب، محصولات مورد نیاز کاربران را نیز تأمین کند.

در این راستا جف بزوس مؤسس آمازون می گوید؛ برای پیشرفت در زمینه کسب و کارتان تنها دو روش وجود دارد؛ محصولات را بر اساس مهارت و تخصص تان تولید کنید، یا برای برآوردن نیاز های مشتری ها، در تولید محصولات جدید مهارت کسب کنید.

تنوع محصولات

یکی دیگر از ویژگی های سایت آمازون، تنوع محصول و جنس است. به جرات میتوان گفت شما هر چیزی که لازم داشته باشید میتوانید در این سایت پیدا کرده و خرید نماید.

آمازون محتوای مناسبی تولید می کند

در راستای تولید محتوا، آمازون بسیار هوشمندانه و دقیق عمل می کند. تنها به موضوع اصلی می پردازد و از کلمات کلیدی مناسب بهره می گیرد. استفاده از کلمات کلیدی مناسب باعث افزایش ترافیک سایت می شود. همچنین برای پاسخگویی به سؤالاتی که در ذهن کاربران به وجود می آید، قسمتی را برای سؤالات متداول ایجاد کرده است.

بالا بودن سرعت سایت

برداشت های اولیه از سایت بسیار حیاتی می باشد. بنابراین علاوه بر طراحی خوب یک سایت بایستی به عوامل دیگر همچون سرعت توجه کرد. وب سایت آمازون، سرعت بسیار بالایی دارد، به همین سبب کاربران پس از ورود به آن به دنبال محصول مورد نظر خود می روند و زمان شان برای بارگذاری سایت تلف نمی شود. سرعت بالای یک سایت، یک عامل مهم در انتخاب آن سایت توسط کاربر است و باعث افزایش رضایت او می شود.

خرید از آمازون ایران

آمازون در ایران

آمازون در ایران

محصولات اورجینال را نمی توان از هر برند و یا فروشگاهی تهیه کرد زیرا نمونه غیر اصل آن در بازار این فراوان است بنابراین برای حرید این وسیله حتما به فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر و یا سایت های خارجی مانند خرید از سایت آمازون مراجعه کنید برای خرید از آمازون شما می توانید از سایت هایی که محصولات خود را از سایت آمازون وارد می کنند و به نوعی آمازون ایران هستند مانند سایت آی مازون مراجعه کرده و با خیال راحت خرید کنید.

آمازون ایران

آمازون ایران

خرید از آمازون

خرید از آمازون

 

راهنمایی در رابطه با آمازون

آمازون ایرانخرید از آمازونسایت جهانی آمازون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *