همه چیز در رابطه با قلم نوری

خرید از آمازون

خرید از آمازون


معرفی قلم نوری

امروزه فناوری پیشرفت‎های چشمگیری داشته و در تمامی این پیشرفت‎ها ابزارهای مختلفی طراحی و تولید شده است که با استفاده از آنها بشر توانسته به آسانی به نیازهای خود دسترسی داشته باشد و در کمترین زمان ممکن آنها را برطرف سازد. یکی از فناوری‎های ارائه شده قلم نوری می‎باشد که امروزه کاربردهای فراوانی را در جامعه بشری دارد. قلم نوری یکی از ابزارهایی می‎باشد که از ان برای وارد کردن اطلاعات به کامپیوتر استفاده خواهد شد. این ابزار یکی از پیشرفته‎ترین ابزارها در این زمینه می‎باشد که بعد از کیبورد و موس وارد بازار جهانی شد و امروزه افراد زیادی از آن استفاده می‎کنند. (خرید از آمازون)

فواید قلم نوری

در گذشته در صورتی که قصد داشتید داده‎های نگارشی را به کامپیوتر انتقال دهید باید از اسکنر استفاده می‎کردید اما با معرفی قلم نوری افراد می‎توانند در کمترین زمان ممکن و به ساده‎ترین روش این نوع داده‎ها و اطلاعات را به کامپیوترها انتقال دهند. امروزه در بسیاری از مشاغل از طراحی و ترسیم استفاده می‎شود. در صورتی که در چنین مشاغلی از ابزاری چون قلم نوری استفاده شود کارها با سرعت بالاتر و بسیار ساده‎تر انجام خواهد شد. در کامپیوترها از ابزاری چون موس و کیبورد نیز برای وارد کردن اطلاعات استفاده خواهد شد و این دو ابزار بسیار کاربردی می‎باشند. اما در فعالیت‎هایی که در آن نیاز به طراحی و نگارش دارند استفاده کردن از قلم نوری پرکاربردتر و همچنین آسان‎تر خواهد بود.

قلم‎های نوری ابزارهایی بسیار دقیق و مدرن می‎باشند که به منظور رفاه حال مصرف کنندگان به بازار جهانی ارائه شده است و افراد می‎توانند با توجه به نیاز خود گونه‎های مختلفی از آنها را تهیه و از خدماتی که توسط آنها ارائه می‎شود بهره‎مند شوند. با استفاده از این نوع فناوری شما می‎توانید هر آنچه را که با استفاده از قلم می‎توانید برروی کاغذ رسم کنید به شکل مستقیم وارد کامپیوتر نمایید. با استفاده از قلم نوری می‎توانید فعالیت‎های زیادی از جمله فعالیت‎های آموزشی، نوشتاری، صنعتی، هنری و … را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

تفاوت قلم نوری با موس

همانطور که گفته شد این دو ابزار، ابزارهایی هستند که به کاربر اجازه می‎دهند تا به راحتی اطلاعاتی را وارد کامپیوتر کنند بنابراین شما می توانید این موارد را با خرید از آمازون بدست بیاورید. درست است که هر دو این ابزارها یک هدف را دنبال می‎کنند اما تفاوت‎هایی را نیز با یکدیگر دارند. یکی از بارزترین این تفاوت‎ها این است که قلم‎های نوری نسبت به فشار حساس می‎باشند و در صورتی که کاربر این نوع قلم‎ها را محکم برروی صفحه نمایش فشار دهد خطی که توسط آن رسم خواهد شد ضخیم‎تر خواهد شد. در صورتی که برای طراحی و ترسیم خطوط از موس استفاده کنید مطمئن باشید که با محدودیت‎های زیادی مواجه خواهید بود که این محدودیت‎ها در هنگام استفاده از قلم نوری دیگر وجود نخواهند داشت.

ادامه تفاوت

برای انجام این گونه کارها اگر از تبلت‎های گرافیکی استفاده نمایید بسیار راحت‎تر و دقیق‎تر می‎توانید فعالیت داشته باشید و این در حالی است که در صورت استفاده از موس دچار مشقات زیادی خواهید شد. این نوع فناوری به شما این امکان را می‎دهد که بتوانید به آسانی و با بیشترین دقت و بودن کوچکترین لرزش دست خود را برروی صفحه نمایش حرکت دهید و طرح دلخواه خود را رسم کنید.

این نوع قلم‎ها دارای طراحی فیزیکی منحصر بفردی هستند که با استفاده از ان می‎توانید در اصلاح و روتوش تصاویر به راحتی از آن استفاده کنید و بهترین نتیجه را دریافت نمایید. در صورتی که از موس به مدت طولانی استفاده نمایید احساس خستگی خواهید کرد و در بلند مدت ممکن است به مچ دست شما آسیب وارد شود. این در حالی است که قلم‎های نوری به شکلی طراحی شده‎اند تا کمترین فشار را به دست و مچ کاربر وارد نمایند و این موضوع سبب خواهد شد تا کاربران بتوانند مدت طولانی را بدون احساس خستگی و درد در ناحیه مچ به فعالیت خود ادامه دهند.

خرید از آمازون

خرید از آمازون

خرید از آمازون

قلم نوری اصل را نمی توان از هر برند و یا فروشگاهی تهیه کرد زیرا نمونه غیر اصل آن در بازار این فراوان است بنابراین برای حرید این وسیله حتما به فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر و یا سایت های خارجی مانند خرید از سایت آمازون مراجعه کنید برای خرید از آمازون شما می توانید از سایت هایی که محصولات خود را از سایت آمازون وارد می کنند مانند سایت آی مازون مراجعه کرده و با خیال راحت خرید کنید.

دیجیتال

سایت جهانی آمازونقلم نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.