لباس های زمستانی مناسب نوزاد (خرید از آمازون در ایران)

خرید از آمازون در ایران

خرید از آمازون در ایران


مناسبترین روش لباس پوشیدن در زمستان(خرید از آمازون در ایران) 

مناسبترین روش لباس پوشیدن در زمستان استفاده از چندین لایه لباس است.(خرید از آمازون در ایران) چند لایه لباس علاوه بر اینکه موجب حبس گرمای بدن کودک می‌شود، این امکان را فراهم می نماید تا در صورت تغییر محیط و احساس گرما، بتوان تعداد لایه‌های لباس را کاهش و راحتی کودک را فراهم نمود.  

لباس مناسب نوزاد در زمستان (در خانه)

 

۱. یک بادی نرم و راحت با پارچه‌ای قابل تنفس (مانند پنبه یا پشم) بر تن نوزاد کنید

پارچه پنبه یا پشم کمک می‌کند تا رطوبت به سرعت از بین رود و نوزاد گرم و خشک باقی بماند. اگر بادی آستین کوتاه بر تن نوزاد می‌کنید، حتما روی آن پیراهن آستین بلند و شلوار بپوشانید تا نوزاد احساس سرما نکند. در غیر این‌صورت لباس سرهمی بلند و جوراب‌دار بر تن او بپوشانید. (خرید از آمازون در ایران)

۲. شلوار کرکی بر تن نوزاد کنید

پوشیدن شلوار کرکی باعث نگاه داشتن گرمای بدن نوزاد می‌شود و مانند عایق عمل می‌کند. شلواری با کمری کشی و راحت برای نوزاد انتخاب کنید. شلوارهای بلند‌تر را انتخاب کنید تا پای نوزاد را کامل بپوشاند و آن را گرم نگه دارد.

۳. یک سویی‌شرت یا ژاکت سبک اضافه کنید

از آنجا که لباس سرهمی نوزادان نازک است، نیاز به یک لایه دیگر مانند یک ژاکت پشمی یا سوییشرت آستین بلند دارد. ژاکتی را انتخاب کنید که نرم باشد. اگر نوزاد احساس گرما کرد، می‌توانید به راحتی آن را در بیاورید. برای نمونه، هنگامی که یک سرهمی بلند بر تن نوزاد کرده اید، با یک شلوار کرکی سبک و سویی‌شرت می‌توانید او را گرم نگه دارید.
(خرید از آمازون در ایران)

۴. جوراب گرم به پای نوزاد کنید

اگر سرهمی بلند بر تن نوزاد می‌کنید، ترجیحا انواع جوراب‌دار آن را انتخاب کنید. اگر بادی بدون جواب بر تن نوزاد است، یک جفت جوراب گرم به پای کودک کنید. جورابی را انتخاب کنید که به سادگی از پای نوزاد در نیاید.  

لباس مناسب نوزاد در زمستان (بیرون از خانه)

 

۱. قنداق گرم یا پتوی فنداقی به نوزادان زیر ۶ ماه بپوشانید

اگر می‌خواهید نوزاد را در زمستان به بیرون ببرید، نیاز به چندین لایه دیگر برای گرم نگه داشتن نوزاد دارید. اگر نوزاد چند لایه لباس نازک بر تن دارد، او را در یک قنداق یا پتوی گرم بپیچید. اگر نوزاد شما تازه متولد شده است، قنداق و پتو را همزمان استفاده کنید. (خرید از آمازون در ایران)

۲. کت یا سرهمی جوراب‌دار گرم بر تن نوزادان ۶ تا ۱۲ ماهه بپوشانید

برای بیرون بردن نوزاد ۶ تا ۱۲ ماهه در زمستان، یک کت یا سرهمی جوراب‌دار گرم را انتخاب کنید. به دنبال لباسی باشید که کلاه داشته باشد تا به راحتی بر سر نوزاد بگذارید. کلاه باید به طور کامل گوش‌های نوزاد را پوشش دهد. اگر این کار را نمی‌کند، یک کلاه پشمی زیر آن به سر نوزاد بگذارید.

۳. هنگام گذاشتن نوزاد در صندلی ماشین، کت و کاپشن نوزاد را در بیاورید

کت‌های حجیم و یا سرهمی‌های زمستانی فضایی خالی بین بدن نوزاد و کمربند ایجاد می‌کنند که در صورت بروز تصادف ایمنی نوزاد را به خطر می‌اندازند. بایستی کت نوزاد را در آورید و به جای آن یک پتو روی صندلی بیاندازید. برای اینکه راحت‌تر بتوانید نوزاد را در صندلی ماشین قرار دهید، می‌توانید صندلی را به خانه بیاورید. کودک را در آن بنشانید و روی آن را با پتو بپوشانید. سپس به سرعت کودک را همراه با صندلی داخل ماشین قرار دهید و آماده رفتن شوید. (خرید از آمازون در ایران)

۴. سر و گوش‌های نوزاد را با کلاه گرم بپوشانید

کلاهی را انتخاب کنید که تا پایین گوش‌های نوزاد را بپوشاند یا گوش‌گیر داشته باشد. پارچه داخل کلاه را لمس کنید و بررسی کنید که پارچه زبری نباشد و پوست نوزاد را نخراشد. کلاه‌هایی که از پشم تهیه شده اند برای نوزاد نرم و راحت هستند. کلاهی را انتخاب کنید که با یک نوار زیر چانه بسته شود. به این ترتیب احتمال افتادن کلاه کاهش می‌یابد.

۵. هنگامی که بیرون می‌روید، دستان نوزاد را با دستکش بپوشانید

از آنجایی که نوزادان انگشت‌های بسیار کوچکی دارند، خیلی زود در اثر سرما سرخ می‌شوند. برای محافظت از دست‌های نوزاد، دستکش‌های ضخیم در دستان آن‌ها کنید. دستکشی را انتخاب کنید که نوزاد نتواند به سادگی آن را در بیاورد. نیازی نیست دستکش انگشتی به دست نوزاد کنید، زیرا جدا کردن تک تک انگشتان برای پوشیدن آن‌ها برای نوزاد کار دشواری است. (خرید از آمازون در ایران)

۶. با کفش و پاپوش مناسب پا‌های نوزاد را گرم نگه دارید

پا‌های نوزاد را با جوراب‌های ضخیم بپوشانید. سپس کفش یا پاپوش گرم به پایش کنید. چکمه‌های نوزادی در فصل زمستان پا‌های نوزاد را گرم نگه می‌دارند. اگر چکمه گرم مناسب پای نوزاد پیدا نکردید، با چند لایه جوراب و پاپوش پای نوزاد را گرم نگه دارید.  

جمع بندی

  • لباس مناسب نوزاد در زمستان در خانه، یک بادی نخی (یا سرهمی)، یک ژاکت سبک و یک شلوار کرکی است.
  • در صورت خروج از منزل می‌توانید از قنداق یا پتوی زیپ‌دار استفاده کنید.
  • پیش از نشستن نوزاد در صندلی ماشین، کت یا کاپشن او را در بیاورید و در صورت نیاز یک پتو روی او بیندازید.
  • در گهواره یا تخت کودک زیر یکسال بالش و پتو قرار ندهید، زیرا ممکن است موجب خفگی شود.
(خرید از آمازون در ایران)  

خرید از آمازون ایران

آمازون در ایران

آمازون در ایران

انواع لباس زمستانی نوزاد را نمی توان از هر برند و یا فروشگاهی تهیه کرد زیرا نمونه غیر اصل آن در بازار این فراوان است بنابراین برای حرید این وسیله حتما به فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر و یا سایت های خارجی مانند خرید از سایت آمازون مراجعه کنید برای خرید از آمازون شما می توانید از سایت هایی که محصولات خود را از سایت آمازون وارد می کنند و به نوعی آمازون ایران هستند مانند سایت آی مازون مراجعه کرده و با خیال راحت خرید کنید.

آمازون ایران آمازون ایران خرید از آمازون خرید از آمازون آمازون در ایران  

سبک زندگی

آمازون ایرانآمازون در ایرانسایت جهانی آمازون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.