معرفی انواع پالتو های مردانه (خرید از آمازون در ایران)

خرید از آمازون در ایران

خرید از آمازون در ایران


پالتو مردانه

پالتو مردانه بلند یک نوع پوششش رویی مردانه است و یک کت بلند وگرم است است که به عنوان بیرونی ترین لباس در تیپ مردانه مورد توجه قرار میگیرد .یکی از بهترین گزینه های بای یک استایل زمستانی مردانه استفاده از پالتوهای بلند می باشد.(خرید از آمازون در ایران) اگر به فکر تغییر در پوشش خود هستید ومی خواهید ظاهری متفاوت ، شیک وخاص خلق کنید. انتخاب پالتوی مناسب به شما کمک می کند یک استایل مردانه زیبا به وجود آورید . برای خرید پالتو مردانه بهتر به جنس ،کیفیت دوخت ، ورنگ آن دقت کنید. مدل های بیشماری برای پالتوی مردانه در بازار وجود دارد که براساس فرم اندام خود می توانید مدل مناسبی انتخاب کنید.(خرید از آمازون در ایران)

انواع پالتو مردانه (خرید از آمازون در ایران)

از انواع پالتو مردانه می توان به پالتو خز، پالتو پشم ، پالتو کتان ، پالتو فوتر ، پالتو چرم … اشاره کرد . انتخاب مناسب سبک های پالتو مردانه بستگی به فرم اندام شما دارد. اگر بلند قد هستید بهتر است از پالتو بلند استفاده کنید. اگر قد متوسطی دارید گزینه مناسبی برای پوشیدن پالتو کوتاه هستید. البته به یاد داشته باشید که همیشه پالتو را کمی بزرگتر از سایز خود انتخاب کنید. زیرا پالتو را روی کت شلوار خود خواهید پوشید. پس کمی جادار تر اگر باشد مناسب تر خواهد بود. (خرید از آمازون در ایران)

پالتوی خز:

در مورد پالتوی خز دار می توان گفت که لباس هایی فاخر هستند. که قیمت آنها را جنس خز بکار رفته در این نوع پالتوی مردانه تعیین می کند. بدلیل قیمت گزافی که برای این مدل پالتو پرداخت می کنید باید در حفظ ونگهداری آن دقت کنید. پالتوی خز دار را در کمد به دور از رطوبت ونور ودر کاور مخصوص نگهداری کنید.از پالتو خز می توانید در ایجاد یک استایل مردانه زیبا وفانتزی ویا مجلسی بهره ببرید . (خرید از آمازون در ایران)

پالتو بارانی (خرید از آمازون در ایران)

اولین نکته ای که در مورد پالتو بارانی مردانه باید متذکر شد اندازه مناسب آن است. واینکه شما چه مواقعی می خواهید از آن استفاده کنید. بیشتر بارانی ها و پالتوها هم گرم هستند. و هم لایه خارجی آنها به شکلی می باشد که دربرابرسرما ( باران و برف ) مقاوم هستند. به این نوع می گویند پالتو یا بارانی دولایه. طبیعتا پالتوی تک لایه و دو لایه با هم فرق دارند . (خرید از آمازون در ایران)

پالتوی فوتر

پالتو فوتر بهترین گزینه برای آقایان خوش پوش در فصول سرد سال می باشد.  زیرا حدود 80 درصد الیاف این پارچه را پشم تشکیل می دهد وعایق مناسبی در برابر سرما است. پالتو فوتر به دلیل خاصیت پارچه آن ، بسیار خوش دوخت می باشد. وعمر طولانی آن در برابر قیمت مناسب ، از آن کاندیدای مناسبی برای یک خرید زمستانی ساخته است . (خرید از آمازون در ایران)

پالتوی کتان

پالتو کتان خاصیت گرم کنندگی زیادی نخواهد داشت. بهتر است برای فصل پاییز وبهارآن را بپوشید . اگردر فصل زمستان اصرار به خرید پالتوکتان دارید بهتر است از نوع دولایه آن انتخاب کنید. چون لایه درونی آن با پشم شیشه پوشیده شده وشما را از سرما محافظت خواهد کرد. سعی کنید پالتوی کتانی که انتخاب می کنید، از جنس کتان مرغوب باشد. زیرا در غیر این صورت پالتوی شما زود رنگ خود را از دست داده وبه اصطلاح بور می شود . (خرید از آمازون در ایران)

پالتو پشم (خرید از آمازون در ایران)

مهم ترین نکته در مورد استفاده از پالتو گرم نگه داشتن فرد از سرما است. که این یکی از خصوصیات بارز در مورد پالتو پشم می باشد. پشم در عین سبکی وکم وزن بودن بسیار گرم است. اگر در مناطقی زندگی می کنید ،که فصل زمستان سرمای طاقت فرسایی دارد. پیشنهاد ما به شما خرید یک پالتوی پشم است. یکی از نکاتی که باید هنگام خرید پالتوی پشم مردانه مد نظر داشته باشید این است. که اگر قیمت آن برای شما مهم نیست سعی کنید پالتوی صد درصد پشم را انتخاب کنید. زیرا خاصیت ایزوله بودن پشم سبب محافظت از شما در برابر رطوبت وسرما می شود. برای شست شو پالتو پشمی بهتر است آن را درون ماشین لباسشویی نیندازید. (خرید از آمازون در ایران)

پالتوچرم

پالتو چرم را باید جزء پالتو لاکچری وشیک مردانه به حساب آورد. برای خلق یک استایل پر طرفدار می توانید از آن استفاده کنید. البته با در نظر گرفتن قد وفرم اندام خود آن را انتخاب کنید. ظاهری مردانه وشیک را با انتخاب یک پالتوچرم مردانه تکمیل کنید . اگر شما مردی بلند قد با اندامی متناسب هستید. برای به وجود آوردن یک تیپ اسپرت زمستانی زیبا حتما از پالتوی چرم استفاده کنید. 

خرید از آمازون ایران

آمازون در ایران

آمازون در ایران

انواع پالتو های مردانه را نمی توان از هر برند و یا فروشگاهی تهیه کرد زیرا نمونه غیر اصل آن در بازار این فراوان است بنابراین برای حرید این وسیله حتما به فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر و یا سایت های خارجی مانند خرید از سایت آمازون مراجعه کنید برای خرید از آمازون شما می توانید از سایت هایی که محصولات خود را از سایت آمازون وارد می کنند و به نوعی آمازون ایران هستند مانند سایت آی مازون مراجعه کرده و با خیال راحت خرید کنید.

آمازون در ایران

آمازون در ایران

خرید ار آمازون

خرید از آمازون

آمازون ایران

آمازون ایران

فشن

آمازون ایرانآمازون در ایرانسایت جهانی آمازون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *